כרטיס אשראי נטען, הפיתרון האיכותי למי שלא מעוניין להשתמש באשראי

      תוכן שיווקי

תוכן עיניינים

ענף כרטיסי האשראי נכנס מאוד חזק לעולמנו בעשרים שנים האחרונות. אנשים הולכים רק עם כרטיס האשראי בכיס וקונים ללא הגבלה, דבר שמכניס רבים למצב של אוברדרפט. אנשים שחיים במינוס גדול ורוצים לשפר את מצבם הכלכלי, לרוב יפסיקו את השימוש באשראי ויעברו לשימוש במזומן. חשוב לציין כי לא תמיד נוכל לעבוד במזומן באופן קבוע וכיום קיימים גם חוקים בנושא. במאמר זה נדבר על כרטיס אשראי נטען ואיך הוא יכול להיות פיתרון נהדר עבור אנשים שרוצים לסגור את המינוס.

התנהלות כספית נכונה בעזרת כרטיס אשראי נטען

אנשים רבים עוברים לעבוד עם כסף מזומן על מנת שיבזבזו רק את הכספים שהוציאו במזומן. אך תודו שלעבוד עם מזומן זה לא תמיד יעיל. יש לגשת לכספומט, להוציא כסף ויש לוודא שאתם משתמשים רק בכסף המזומן שקיים ולא נכנסים לעוד מינוסים. על מנת לפתור את שני התנאים הללו, כדאי כיום לרכוש לכם כרטיס אשראי נטען. כרטיס כזה מאפשר לכם להטעין כסף ולהשתמש בו מתי שתרצו. ניתן להכניס בו סכום כסף מסוים שהוא רק למסעדות ודברים קטנים שמעוניינים לקנות או שניתן להטעין בו כסף שיחכה לכם למצבים שתזדקקו לו וניתן גם להשתמש בו כמו כרטיס אשראי רק שאתם שולטים על ההוצאות שלו.

שליטה בהוצאות גם בחו"ל

כרטיס האשראי הנטען הוא כרטיס בינלאומי שמאוד מתאים לשימוש בחו"ל. אם אתם יוצאים לטיול בחו"ל, השימוש בכרטיס הנטען יאפשר לכם לתכנן את הסכום שאתם מעוניינים להוציא בטיול מראש וגם יחסוך לכם את כל עמלות ההמרה מחו"ל לישראל. למעשה כאשר אתם משתמשים בכרטיס הנטען אתם מגדירים כי זה הסכום שאתם רוצים להוציא ולא יותר מזה, דבר שקשה מאוד לעשות עם כרטיס אשראי שאינו מוגבל.

שליטה בקניות אונליין ברשת

המאה ה-21 מתאפיינת בקניות ברשת. אנו רוכשים מוצרים מגוונים באתרים שונים בארץ ובחו"ל ולעיתים קלות הביצוע שיש בהזמנה באשראי גורמת לנו לקנות ללא הפסקה וליצור מצב כלכלי מאתגר. כיום אין דבר שלא נמצא באינטרנט, כל מוצר שחשבתם עליו ניתן למצוא בחנויות האינטרנטיות, החוכמה היא לנהל את ההוצאות שלכם על קניות באינטרנט בצורה חכמה. איך תעשו זאת? פשוט מאוד באמצעות כרטיס אשראי נטען. כאשר יש לכם כרטיס אשראי נטען, אתם שולטים בכמות הכסף שנטענת בכרטיס. תוכלו מידי חודש להגדיר מראש כמה כסף תוציאו על קניות ברשת.

לסיכום, לכרטיס אשראי נטען יש כל כך הרבה יתרונות שמאפשרים פיתרון איכותי וטוב לשליטה בהוצאות. בעידן השפע שבו יש לנו כל כך הרבה אפשרויות קניה, חייב שיהיה לנו כרטיס כמו הכרטיס הנטען שיודע לעזור לנו בהגבלת ההוצאות ובביצוע קניה חכמה ברשת. זהו כיום הפיתרון הטוב ביותר עבור משפחות ועסקים.

אהבתם? שתפו!

פרסומים דומים: